Ecoperla

Logo Ecoperla

Ecoperla to polska marka, której celem powstania było zapewnienie wydajnych, wygodnych i solidnych rozwiązań do poprawy jakości wody. Urządzenia są dedykowane gospodarstwom domowym i obejmują: filtry kuchenne, centralne stacje uzdatniania wody oraz akcesoria. Wszystkie oferowane produkty powstawały przy współpracy z ekspertami o wieloletnim doświadczeniu w branży uzdatniania wody oraz znanymi producentami. Każde wprowadzane rozwiązanie przechodzi dokładne testy.

Urządzenia marki Ecoperla są tworzone z dbałością o detale. Wiele produktów jest wyposażonych w specjalne systemy zapewniające optymalną wydajność przy niskich kosztach eksploatacji. Użytkownik może liczyć na stały dostęp do akcesoriów.

W magazynie
Producent: Ecoperla

Zabierz w każdą podróż ulubiony napój – zimną, orzeźwiającą wodę bądź gorącą herbatę, kawę. Ecoperla Runbott jest butelką termiczną wprost stworzoną na takie potrzeby. Jej innowacyjna struktura sprawia, że utrzymuje temperaturę napoju przez długi czas. Jest elegancka, bezpieczna dla zdrowia i ekologiczna!

14900 PLN
+
Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott -17%
W magazynie
Producent: Ecoperla

Szukasz sposobu na ograniczenie odpadów w domu? Chcesz żyć bardziej ekologicznie i wprowadzić dobre nawyki? Z butelką Ecoperla Ecobott to będzie proste! Zabierz swój ulubiony zimny napój wszędzie, gdzie potrzebujesz! To produkt w pełni przyjazny środowisku i nam samym. Pojemność butelki Ecoperla Ecobott to 500 ml. Wyprodukowano w Holandii.

9900 PLN 11900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Szukasz wygodnego sposobu na doszlifowanie jakości wody spożywczej i chcesz, by pozostały w niej minerały? Oto świetne rozwiązanie! Dwuetapowy filtr kuchenny Ecoperla Profine POU 2! To produkt szczególnie polecany jako dopełnienie centralnej stacji uzdatniania wody. Z nim możesz liczyć na smaczną wodę do picia!

1,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Profine POU 3 to bardzo łatwy w montażu i nieprzysparzający problemów podczas serwisu filtr kuchenny. Brak zbiornika na magazynowanie wody oraz wymiary sprawiają, że wymaga minimum miejsca w szafce. W trakcie filtracji woda przepływa przez 3 wkłady, z czego jeden to membrana ultrafiltracyjna. To dobry sposób na uzyskanie smacznej wody, bez utraty występujących w niej minerałów.

1,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, które są fantastyczną alternatywą dla standardowych filtrów mechanicznych. Urządzenia są tanie w eksploatacji i pozbywają się z wody taki zanieczyszczeń jak: piasek, muł, zawiesiny, mętność. Ecoperla Sedimentower L składa się z butli ze złożem o pojemności 40 litrów oraz manualnej głowicy TR MAN.

1,89000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, które są fantastyczną alternatywą dla standardowych filtrów mechanicznych. Urządzenia są tanie w eksploatacji i pozbywają się z wody taki zanieczyszczeń jak: piasek, muł, zawiesiny, mętność. Ecoperla Sedimentower M składa się z butli ze złożem o pojemności 35 litrów oraz manualnej głowicy TR MAN.

1,69000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, które są fantastyczną alternatywą dla standardowych filtrów mechanicznych. Urządzenia są tanie w eksploatacji i pozbywają się z wody taki zanieczyszczeń jak: piasek, muł, zawiesiny, mętność. Ecoperla Sedimentower S składa się z butli ze złożem o pojemności 25 litrów oraz manualnej głowicy TR MAN.

1,59000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Carbotower L to nowoczesna kolumna węglowa polskiej marki, której zadaniem jest poprawa walorów organoleptycznych wody, takich jak: zapach, smak, czy barwa. Usuwane są także niektóre zanieczyszczenia chemiczne. Ecoperla Carbotower L zbudowany jest z butli ze złożem o pojemności 60 litrów oraz głowicy mechanicznej.

2,59000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Carbotower M to nowoczesna kolumna węglowa polskiej marki, której zadaniem jest poprawa walorów organoleptycznych wody, takich jak: zapach, smak, czy barwa. Usuwane są także niektóre zanieczyszczenia chemiczne. Ecoperla Carbotower M zbudowany jest z butli ze złożem o pojemności 40 litrów oraz głowicy mechanicznej.

2,09000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Carbotower S to nowoczesna kolumna węglowa polskiej marki, której zadaniem jest poprawa walorów organoleptycznych wody, takich jak: zapach, smak, czy barwa. Usuwane są także niektóre zanieczyszczenia chemiczne. Ecoperla Carbotower S zbudowany jest z butli ze złożem o pojemności 30 litrów oraz głowicy mechanicznej.

1,89000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalna membrana osmotyczna 600 GPD dedykowana wyłącznie systemowi odwróconej osmozy Ecoperla Revo. Wymiana komponentu jest bardzo łatwa i trwa zaledwie chwilę.

69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Membrana nanofiltracyjna polskiej marki Ecoperla pasuje do wszystkich systemów nanofiltracji, w tym innowacyjnego Ecoperla Nano. Wydajność to 90 GPD (14l/h).

29900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nano to system nanofiltracji polskiej marki, zmniejszający stopień twardości wody oraz wskaźnik TDS. Odrzut wody do kanalizacji jest o wiele mniejszy dzięki wydajnej membranie nanofiltracyjnej 90 GPD.

1,49000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Revo to nietuzinkowa odwrócona osmoza, naszpikowana nowoczesnymi rozwiązaniami! Dzięki nim możesz korzystać z tego urządzenia bezpiecznie i komfortowo. Ten filtr kuchenny sam przypomina o potrzebie wymiany wkładów i kontroluje jakość wody! To produkt dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i luksusu w oczyszczaniu wody!

4,49000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Rosa to system odwróconej osmozy polskiej marki, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. W procesie filtracji woda pozbawiana jest m.in. chloru, bakterii, wirusów, mikroplastików i metali ciężkich. Zyskuje właściwości wody alkalicznej i jest bogata w dużą ilość magnezu. System spodoba się każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie, a do tego pić wodę najlepszej jakości.

1,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower L zawiera butlę ze złożem o pojemności 90 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

4,59000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower M zawiera butlę ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

3,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower S zawiera butlę ze złożem o pojemności 60 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

3,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower XL zawiera butlę ze złożem o pojemności 120 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

4,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Oxytower to wyjątkowa stacja uzdatniania wody polskiej marki, która usuwa przekroczenia żelaza, manganu oraz siarkowodór. Produkt nie wymaga wstępnego napowietrzania wody i nie wykorzystuje chemii do regeneracji. Urządzenie mieści 75 litrów złoża i posiada automatyczną, wysokiej jakości głowicę sterującą amerykańskiego producenta Clack.

5,59000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower L składa się z butli ze złożem o pojemności 90 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

4,89000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower M składa się z butli ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

4,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower S składa się z butli ze złożem o pojemności 60 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower XL składa się z butli ze złożem o pojemności 120 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

5,49000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Zestaw wkładów polskiej marki Ecoperla, przeznaczony do półrocznego serwisu systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Komplet zawiera 3 wkłady wstępne.

11500 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Antidotum to granulat przeznaczony do usuwania z żywicy jonowymiennej metali ciężkich, w tym żelaza, opracowany przez ekspertów polskiej marki Ecoperla. Dzięki niemu, profilaktyczny serwis zmiękczacza wody będzie prosty, wygodny i szybki, a żywotność złoża dłuższa.

2500 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalny zestaw wkładów do serwisu rocznego systemu ultrafiltracji Ecoperla Profine POU 2. W zestawie dwa wkłady najwyższej jakości polskiej marki Ecoperla.

41900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalny zestaw wkładów do serwisu rocznego systemu ultrafiltracji Ecoperla Profine POU 3. W zestawie trzy wkłady najwyższej jakości polskiej marki Ecoperla.

50900 PLN
+
Brak w magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalny zestaw wkładów polskiej marki, przeznaczony do rocznego serwisu systemu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero. W zestawie dwa oryginalne wkłady najwyższej jakości.

39500 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Komplet oryginalnych wkładów do odwróconej osmozy Ecoperla Revo. Zestaw obejmuje dwa wkłady dedykowane do corocznego serwisu – wkład wstępny oraz końcowy. Budowa wkładów gwarantuje szybką i wygodną wymianę.

39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalny zestaw wkładów polskiej marki, przeznaczony do rocznego serwisu systemu nanofiltracji Ecoperla Nano oraz systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. W zestawie cztery wkłady najwyższej jakości marki Ecoperla.

16900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multicab to stacja wielofunkcyjna polskiej marki, która usuwa z wody: żelazo, mangan, jon amonowy, twardość oraz poprawia jej barwę. Wszystkie elementy zostały zamknięte w eleganckiej i funkcjonalnej kompaktowej obudowie. Urządzenie posiada 30 litrów autorskiej mieszanki złóż i jest przeznaczone dla gospodarstw domowych z własnym ujęciem wody.

6,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multitower L to innowacyjna stacja wielofunkcyjna polskiej marki. Powstała jako odpowiedź na najczęściej występujące problemy związane z wodą - żelazo, mangan, jon amonowy, wysoka twardość wody i niewłaściwa barwa. Ecoperla Multitower L to butla ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatyczną głowicą sterującą Clack Pallas DF.

7,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multitower M to innowacyjna stacja wielofunkcyjna polskiej marki. Powstała jako odpowiedź na najczęściej występujące problemy związane z wodą - żelazo, mangan, jon amonowy, wysoka twardość wody i niewłaściwa barwa. Ecoperla Multitower  to butla ze złożem o pojemności 50 litrów oraz automatyczną głowicą sterującą Clack Pallas DF.

6,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multitower S to innowacyjna stacja wielofunkcyjna polskiej marki. Powstała jako odpowiedź na najczęściej występujące problemy związane z wodą - żelazo, mangan, jon amonowy, wysoka twardość wody i niewłaściwa barwa. Ecoperla Multitower S to butla ze złożem o pojemności 40 litrów oraz automatyczną głowicą sterującą Clack Pallas DF.

6,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Security System ochrania przed zalaniami powodowanymi nieszczelnością w filtrach kuchennych lub nieprawidłową instalacją. Pasuje do wszystkich rodzajów filtrów kuchennych. Stworzony przez ekspertów polskiej marki Ecoperla.

9900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower L składa się z butli ze złożem o pojemności 50 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

7,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower M składa się z butli ze złożem o pojemności 35 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

6,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower S składa się z butli ze złożem o pojemności 25 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

6,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalny wkład dezynfekujący polskiej marki, przeznaczony do systemu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero. Jego zastosowanie zapewnia bezpieczeństwo oraz zachowanie najwyższej higieny podczas codziennego użytkowania tego filtra kuchennego.

9000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Innowacyjny wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla polecany jest osobom, które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Doskonały do zastosowania w systemach odwróconej osmozy, nanofiltracji czy ultrafiltracji.

30900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Wkłady wymienne do systemu antyzalaniowego polskiej marki Ecoperla Security System.

900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Dwie oryginalne membrany do filtra kuchennego polskiej marki Ecoperla Profine Zero. Membrany mają bardzo długą żywotność, a ich łączna wydajność to 300 GPD (1124 litry na dobę).

69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Kompaktowy sposób na zapewnienie sobie miękkiej wody w domu? Ze zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline 14 to nic trudnego! Ten model jest dedykowany nawet mieszkaniom w budynkach wielorodzinnych. Sterowanie poprzez WiFi sprawia, że to naprawdę nowoczesna propozycja!

4,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody o najwyższym standardzie. Urządzenia są tworzone przy współpracy z gigantem branży uzdatniania wody – Pentair. Niezwykłym udogodnieniem jest możliwość sterowania zmiękczaczem wody poprzez WiFi.

4,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Przygotujcie się na w pełni nowoczesne i wygodne zmiękczanie wody w domu! Ecoperla Slimline 24 łączy w sobie trwałość, komfort, ekonomiczność i nowoczesność. Tym urządzeniem możesz sterować poprzez smartfon lub tablet dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Oto rozwiązanie do inteligentnego domu!

5,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

W Twoim mieszkaniu również możesz liczyć na miękką wodę! Korzystanie z niej znacznie ułatwia codzienne obowiązki domowe i zapewnia oszczędności! Sposób na zagwarantowanie stałego dostępu do miękkiej wody? Solidny i niezawodny zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 12!

4,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Softcab 25 to propozycja na wydajne zmiękczanie wody od polskiej marki Ecoperla. Obudowa zintegrowana z głowicą sterującą, Ecoperla Perfect System, monosferyczna żywica jonowymienna i 10 lat gwarancji to nie wszystkie zalety kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Softcab 25.

5,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Zmiękczacz wody to już podstawowe wyposażenie niemal każdego nowoczesnego domu. To urządzenie przynosi szczególny komfort w przypadku dużych rodzin, gdzie woda niezbędna jest w większych ilościach do wielu zadań. Zapewnić ją może Ecoperla Softcab 35, który jest objęty aż 10-letnią gwarancją!

5,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Softower L to dwuelementowy, nowoczesny zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla. Przeznaczony jest dla gospodarstw domowych, których głównym źródłem wody jest sieć wodociągowa lub studnia głębinowa. Urządzenie posiada 60 litrów złoża i automatyczną głowicę sterującą Clack Pallas UF.

5,65000 PLN
+