Pozostałe

Pozostałe akcesoria, które nie pasują do reszty kategorii.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 0PLN
  • 495PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Ecoperla

Zabierz w każdą podróż ulubiony napój – zimną, orzeźwiającą wodę bądź gorącą herbatę, kawę. Ecoperla Runbott jest butelką termiczną wprost stworzoną na takie potrzeby. Jej innowacyjna struktura sprawia, że utrzymuje temperaturę napoju przez długi czas. Jest elegancka, bezpieczna dla zdrowia i ekologiczna!

14900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Szukasz sposobu na ograniczenie odpadów w domu? Chcesz żyć bardziej ekologicznie i wprowadzić dobre nawyki? Z butelką Ecoperla Ecobott to będzie proste! Zabierz swój ulubiony zimny napój wszędzie, gdzie potrzebujesz! To produkt w pełni przyjazny środowisku i nam samym. Pojemność butelki Ecoperla Ecobott to 500 ml. Wyprodukowano w Holandii.

9900 PLN 11900 PLN
+
W magazynie

Generator chloru lub inaczej, cela dozująca chlor, to świetny dodatek do urządzeń działających w oparciu o wszystkie głowice sterujące amerykańskiego producenta Clack. Takie uzupełnienie do stacji uzdatniania wody zapewnia jej nieskazitelną czystość i pełną higienę pracy.

49500 PLN
+
W magazynie

Pełny aspirator z zaworami kulowymi oparty na zwężce Venturiego. Inżektor napowietrza przepływającą wodę utleniając żelazo.

30900 PLN
W magazynie
Producent: Honeywell

Przełącznik spadku ciśnienia DDS76 nadzoruje funkcję płukania wstecznego w filtrach Honeywell F76S i F78TS Urządzenie mierzy wartość ciśnienia przed i za siatką fltrującąi uruchamia działanie automatu czasowego płukania wstecznego. Skontaktuj się z nami w sprawie ceny.

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
W magazynie

Wysokiej jakości smar do uszczelek Atlas Filtri lubriKit. Świetnie sprawdza się jako materiał konserwujący do uszczelek filtrów narurowych produkowanych przez włoskiego producenta.

800 PLN
+
-30%
W magazynie

Wskaźnik wymiany wkładów jednorazowego użytku Timestrip 12M to doskonałe rozwiązanie pomocne w kontroli zużycia wkładów w obecnych w domu filtrach wody. Model Timestrip 12M jest dedykowany wkładom filtracyjnym wymagającym wymiany raz w roku.

700 PLN 1000 PLN
+
-30%
W magazynie

Wskaźnik wymiany wkładów jednorazowego użytku Timestrip 6M to doskonałe rozwiązanie pomocne w kontroli zużycia wkładów w obecnych w domu filtrach wody. Model Timestrip 6M jest dedykowany wkładom filtracyjnym wymagającym wymiany co pół roku.

700 PLN 1000 PLN
+
W magazynie

Oryginalny zawór ByPass do profesjonalnych stacji uzdatniania wody. Zastosowanie gotowego obejścia jest opcjonalne, ale bardzo wygodne.

19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Pentair

Oryginalny zawór ByPass do profesjonalnych odżelaziaczy wody firmy Pentair. Zastosowanie gotowego obejścia jest opcjonalne lecz niezwykle wygodne dla użytkownika.

19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Pentair

Oryginalny zawór ByPass do głowicy Pentair. Zastosowanie gotowego obejścia jest opcjonalne, ale bardzo wygodne.

29000 PLN
+
W magazynie

Kompletna zwężka Venturiego napowietrzająca wodę. Do wyboru rozmiar zwężki.

11900 PLN