Odżelaziacze domowe

Profesjonalne odżelaziacze przeznaczone stricte do instalacji domowych. Polecane przede wszystkim gospodarstwom domowym korzystającym z własnych ujęć wody w postaci studni głębinowej. Nowoczesne technologie i wysokiej jakości podzespoły gwarantują długą i wydajną pracę urządzenia, bez ryzyka awarii.

Domowe odżelaziacze zapewniają ochronę wszelkich instalacji zasilających wodę. Dobór odpowiedniego urządzenia najczęściej warunkowany jest wynikiem analizy wody.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 2625PLN
  • 5590PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower L zawiera butlę ze złożem o pojemności 90 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

4,59000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower M zawiera butlę ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

3,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower S zawiera butlę ze złożem o pojemności 60 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

3,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower XL zawiera butlę ze złożem o pojemności 120 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

4,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Oxytower to wyjątkowa stacja uzdatniania wody polskiej marki, która usuwa przekroczenia żelaza, manganu oraz siarkowodór. Produkt nie wymaga wstępnego napowietrzania wody i nie wykorzystuje chemii do regeneracji. Urządzenie mieści 75 litrów złoża i posiada automatyczną, wysokiej jakości głowicę sterującą amerykańskiego producenta Clack.

5,59000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower L składa się z butli ze złożem o pojemności 90 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

4,89000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower M składa się z butli ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

4,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower S składa się z butli ze złożem o pojemności 60 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower XL składa się z butli ze złożem o pojemności 120 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

5,49000 PLN
+
-14%
W magazynie
Producent: Pentair

Centralna stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza, manganu oraz siarkowodoru. Pentair Proflow Oxy 28 nie wymaga wstępnego napowietrzania (w zbiorniku hydroforowym). Urządzenie posiada 28 litrów złoża i wydajność 1,0 m³/h.

3,69000 PLN 4,29000 PLN
+
W magazynie
Producent: Pentair

Centralna stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza, manganu oraz siarkowodoru. Pentair Proflow Oxy 56 nie wymaga wstępnego napowietrzania (w zbiorniku hydroforowym). Urządzenie posiada 56 litrów złoża i wydajność 1,5 m³/h.

5,09000 PLN
+
W magazynie

Stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza z wody studziennej. Urządzenie posiada 40 litrów złoża i wydajność 0,8 m³/h.

2,62500 PLN
+
W magazynie

Stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza z wody studziennej. Urządzenie posiada 60 litrów złoża i wydajność 1,1 m³/h.

2,88900 PLN
+
W magazynie

Stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza z wody studziennej. Urządzenie posiada 75 litrów złoża i wydajność 1,3 m³/h.

3,28500 PLN
+
W magazynie

Stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza z wody studziennej. Urządzenie posiada 80 litrów złoża i wydajność 1,5 m³/h.

3,68000 PLN
W magazynie

Stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza z wody studziennej. Urządzenie posiada 90 litrów złoża i wydajność 1,5 m³/h.

4,16000 PLN
W magazynie

Stacja uzdatniania wody do usuwania żelaza z wody studziennej. Urządzenie posiada 120 litrów złoża i wydajność 1,9 m³/h.

4,55500 PLN