Zmiękczacze kompaktowe

Kompaktowe zmiękczacze wody to idealna propozycja dla budynków mieszkalnych i lokali handlowo-usługowych o ograniczonej powierzchni. Wydajny zmiękczacz wody zamknięty w niewielkiej obudowie o dodatkowych walorach estetycznych. Zróżnicowane pojemności butli na złoże pozwalają dostosować wielkość urządzenia do swoich potrzeb.

Kompaktowe zmiękczacze charakteryzuje wyjątkowo prosty proces montażu i intuicyjna obsługa urządzenia. Z tego powodu polecane są nawet najbardziej niedoświadczonym użytkownikom.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 0PLN
  • 6190PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Aquaphor

O zaletach miękkiej wody przekonuje się coraz więcej osób. Wieści o mniejszym zużyciu detergentów oraz ochronie instalacji sanitarnych bardzo szybko się rozchodzą. Stąd rosnąca popularność najskuteczniejszego rozwiązania - centralnych zmiękczaczy wody. Aquaphor S1000 jest jedną z takich propozycji.

3,60000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Dłuższa żywotność sprzętu AGD, niższe zużycie detergentów do mycia i sprzątania, a także skuteczna ochrona instalacji sanitarnych to korzyści płynące z montażu centralnego zmiękczacza wody. Na rynku pojawił się właśnie kompaktowy i oszczędny Aquaphor S550. Sprawdź, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie!

2,95000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Twarda woda wyrządza wiele szkód na terenie całego gospodarstwa domowego. Dobrze dobrany zmiękczacz wody szybko wyeliminuje ten problem! Jedną z propozycji jest zmiękczacz wody Aquaphor S800 z 23 litrami złoża filtracyjnego. Jest prosty w montażu i nie zajmuje dużo miejsca.

3,40000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Kompaktowy sposób na zapewnienie sobie miękkiej wody w domu? Ze zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline 14 to nic trudnego! Ten model jest dedykowany nawet mieszkaniom w budynkach wielorodzinnych. Sterowanie poprzez WiFi sprawia, że to naprawdę nowoczesna propozycja!

4,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody o najwyższym standardzie. Urządzenia są tworzone przy współpracy z gigantem branży uzdatniania wody – Pentair. Niezwykłym udogodnieniem jest możliwość sterowania zmiękczaczem wody poprzez WiFi.

4,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Przygotujcie się na w pełni nowoczesne i wygodne zmiękczanie wody w domu! Ecoperla Slimline 24 łączy w sobie trwałość, komfort, ekonomiczność i nowoczesność. Tym urządzeniem możesz sterować poprzez smartfon lub tablet dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Oto rozwiązanie do inteligentnego domu!

5,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

W Twoim mieszkaniu również możesz liczyć na miękką wodę! Korzystanie z niej znacznie ułatwia codzienne obowiązki domowe i zapewnia oszczędności! Sposób na zagwarantowanie stałego dostępu do miękkiej wody? Solidny i niezawodny zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 12!

4,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Softcab 25 to propozycja na wydajne zmiękczanie wody od polskiej marki Ecoperla. Obudowa zintegrowana z głowicą sterującą, Ecoperla Perfect System, monosferyczna żywica jonowymienna i 10 lat gwarancji to nie wszystkie zalety kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Softcab 25.

5,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Zmiękczacz wody to już podstawowe wyposażenie niemal każdego nowoczesnego domu. To urządzenie przynosi szczególny komfort w przypadku dużych rodzin, gdzie woda niezbędna jest w większych ilościach do wielu zadań. Zapewnić ją może Ecoperla Softcab 35, który jest objęty aż 10-letnią gwarancją!

5,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro! Ecoperla Toro 24 to kompaktowy, nowoczesny zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla. Komponenty urządzenia zapewniają wydajną, oszczędną i bezawaryjną pracę urządzenia. Higieniczna konstrukcja zapewnia łatwy montaż i bezproblemową obsługę zmiękczacza wody.

2,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro! Ecoperla Toro 35 to kompaktowy, nowoczesny zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla. Model z 35 litrami najwyższej jakości złoża zapewnia wydajną, oszczędną i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzięki dużej ilości złoża, zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 poradzi sobie nawet z bardzo twardą wodą, przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacji.

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Vita 12 to kompaktowy zmiękczacz wody, który świetnie sprawdzi się w mieszkaniach oraz niedużych gospodarstwach domowych. To urządzenie produkowane na terenie Europy z wysokiej klasy komponentów od producentów takich jak Clack. Dzięki niemu miękką wodę można uzyskać łatwo, tanio i wygodnie!

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Poszukujesz solidnego sposobu w dobrej cenie, aby skutecznie i raz na zawsze pozbyć się problemu twardej wody w domu? Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Vita 25 jest idealną propozycją! To urządzenie powstało z myślą o osobach, które nie dysponują zbyt dużą ilością miejsca na montaż. Wąski kabinet, funkcjonalny układ, świetne komponenty, Ecoperla Perfect System tworzą wspólnie produkt, który nie zawiedzie przez długie lata.

4,29000 PLN
+
W magazynie
Producent: Pentair

Kompaktowy zmiękczacz wody Pentair IQsoft 12 z wbudowanym WiFi. Urządzenie jest ekonomiczne i niewielkich rozmiarów. W zestawie wartościowe gratisy. Nowa wersja z 2022 roku.

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
W magazynie
Producent: Pentair

Kompaktowy zmiękczacz wody Pentair IQsoft 18 z wbudowanym WiFi. Urządzenie jest ekonomiczne i niewielkich rozmiarów. W zestawie wartościowe gratisy. Nowa wersja z 2022 roku.

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
W magazynie
Producent: Pentair

Kompaktowy zmiękczacz wody Pentair IQsoft 25 z wbudowanym WiFi. Urządzenie jest ekonomiczne i niewielkich rozmiarów. W zestawie wartościowe gratisy. Nowa wersja z 2022 roku.

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
W magazynie
Producent: Pentair

Kompaktowy zmiękczacz wody Pentair IQsoft 9 z wbudowanym WiFi. Urządzenie jest ekonomiczne i niewielkich rozmiarów. W zestawie wartościowe gratisy. Nowa wersja z 2022 roku.

[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
W magazynie
Producent: Pentair

Zmiękczacz wody Pentair RiverSoft 15 przeznaczony do niewielkich gospodarstw domowych, dla 2-3 osób. Produkt wykonany z trwałych komponentów, wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie.

2,25000 PLN 2,55000 PLN
+
W magazynie
Producent: Pentair

Zmiękczacz wody Pentair RiverSoft 30 w kompaktowej obudowie. Dobrze sprawdzi się do użytku przez nawet 6 mieszkańców gospodarstwa domowego. Produkt od międzynarodowej korporacji Pentair.

2,49000 PLN 2,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Pentair

Kompaktowy zmiękczacz wody Pentair RiverSoft 8, przeznaczony do małych gospodarstw domowych, w tym mieszkań w bloku. Produkt od międzynarodowej korporacji Pentair.

1,85000 PLN 2,15000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero to rewolucyjne urządzenie polskiej marki Ecoperla. Teraz możesz nie tylko zmiękczać wodę, ale też jednocześnie poprawić jej właściwości fizyczne, jak smak i zapach. Ecoperla Hero zapewnia miękką wodę do użytku w całym gospodarstwie domowym i wysokiej jakości, smaczną wodę do picia.

6,19000 PLN
+