Profesjonalne odżelaziacze przeznaczone stricte do instalacji domowych. Polecane przede wszystkim gospodarstwom domowym korzystającym z własnych ujęć wody w postaci studni głębinowej. Nowoczesne technologie i wysokiej jakości podzespoły gwarantują długą i wydajną pracę urządzenia, bez ryzyka awarii.

Domowe odżelaziacze zapewniają ochronę wszelkich instalacji zasilających wodę. Dobór odpowiedniego urządzenia najczęściej warunkowany jest wynikiem analizy wody.

Filtry
  • Cena
  • Producent (1)
  • 3390PLN
  • 5590PLN

PLN  –  PLN

Producent: Ecoperla (9)
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower L zawiera butlę ze złożem o pojemności 90 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

4,59000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower M zawiera butlę ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

3,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower S zawiera butlę ze złożem o pojemności 60 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

3,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Ironitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, która powstała z myślą o oczyszczaniu wody z własnego ujęcia. Ich głównym zadaniem jest usuwanie  żelaza z wody. Ecoperla Ironitower XL zawiera butlę ze złożem o pojemności 120 litrów oraz automatyczną głowicę sterującą Clack TC.

4,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Oxytower to wyjątkowa stacja uzdatniania wody polskiej marki, która usuwa przekroczenia żelaza, manganu oraz siarkowodór. Produkt nie wymaga wstępnego napowietrzania wody i nie wykorzystuje chemii do regeneracji. Urządzenie mieści 75 litrów złoża i posiada automatyczną, wysokiej jakości głowicę sterującą amerykańskiego producenta Clack.

5,59000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower L składa się z butli ze złożem o pojemności 90 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

4,89000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower M składa się z butli ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

4,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower S składa się z butli ze złożem o pojemności 60 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sanitower to seria stacji uzdatniania polskiej marki, przeznaczona do usuwania problemu żelaza i manganu z wody użytkowej. Ecoperla Sanitower XL składa się z butli ze złożem o pojemności 120 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej typu Clack TC.

5,49000 PLN
+