Stacje wielofunkcyjne

Stacje wielofunkcyjne to wszechstronne urządzenia przeznaczone do uzdatniania wody wodociągowej i studziennej. Złoże o uniwersalnych właściwościach pozwala na jednoczesne usunięcie wielu zanieczyszczeń, takich jak: żelazo, mangan, amoniak, związki organiczne. Urządzenie redukuje stopień twardości wody.

Wielofunkcyjne stacje do uzdatniania wody znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i rozwiązaniach przemysłowych, zapewniając użytkownikom uniwersalny rodzaj filtracji.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 6090PLN
  • 7390PLN

PLN  –  PLN

Sidebar Subcategories Sidebar Subcategories

W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multicab to stacja wielofunkcyjna polskiej marki, która usuwa z wody: żelazo, mangan, jon amonowy, twardość oraz poprawia jej barwę. Wszystkie elementy zostały zamknięte w eleganckiej i funkcjonalnej kompaktowej obudowie. Urządzenie posiada 30 litrów autorskiej mieszanki złóż i jest przeznaczone dla gospodarstw domowych z własnym ujęciem wody.

6,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multitower L to innowacyjna stacja wielofunkcyjna polskiej marki. Powstała jako odpowiedź na najczęściej występujące problemy związane z wodą - żelazo, mangan, jon amonowy, wysoka twardość wody i niewłaściwa barwa. Ecoperla Multitower L to butla ze złożem o pojemności 75 litrów oraz automatyczną głowicą sterującą Clack Pallas DF.

7,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multitower M to innowacyjna stacja wielofunkcyjna polskiej marki. Powstała jako odpowiedź na najczęściej występujące problemy związane z wodą - żelazo, mangan, jon amonowy, wysoka twardość wody i niewłaściwa barwa. Ecoperla Multitower  to butla ze złożem o pojemności 50 litrów oraz automatyczną głowicą sterującą Clack Pallas DF.

6,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Multitower S to innowacyjna stacja wielofunkcyjna polskiej marki. Powstała jako odpowiedź na najczęściej występujące problemy związane z wodą - żelazo, mangan, jon amonowy, wysoka twardość wody i niewłaściwa barwa. Ecoperla Multitower S to butla ze złożem o pojemności 40 litrów oraz automatyczną głowicą sterującą Clack Pallas DF.

6,09000 PLN
+