Filtry kuchenne

Spożycie wody o najwyższym stopniu czystości należy do szczególnie istotnych elementów codziennej rutyny. Woda pitna charakteryzować powinna się odpowiednim pH, wysoką zawartością najcenniejszych dla zdrowia pierwiastków i odpowiednimi walorami organoleptycznymi.

Kuchenne filtry przeznaczone do oczyszczania wody pitnej i wody do gotowania to kompaktowe urządzenia, idealne do każdej kuchni. Filtry kuchenne stanowią doskonałą alternatywę dla wody butelkowanej.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 429PLN
  • 4490PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Aquaphor

Filtr Aquaphor Kryształ B ECO to sposób na doczyszczenie wody z kranu. Pozwala na uzyskanie smaku, zapachu i barwy dopasowanych do oczekiwań. Taka woda jest w stanie z powodzeniem zastąpić wodę z plastikowych butelek!

52900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Poszukujesz sposobu na ograniczanie plastikowych odpadów w domu? A może potrzebujesz bardziej wydajnego rozwiązania niż dzbanek filtrujący? Przyda Ci się filtr kuchenny! Propozycją jest Aquaphor Kryształ H – trzystopniowe urządzenie.

42900 PLN
+
W magazynie
Producent: Atlas Filtri

Filtr Atlas Filtri DP TRIO Sanic 10" oczyszcza wodę w trzech etapach przygotowując ją do bezpośredniego spożycia. Filtr można zamontować w kuchni pod zlewem lub w kotłowni (na cały dom). Posiada technologię Microban® i atest PZH.

69900 PLN
+
W magazynie
Producent: Atlas Filtri

Filtr Atlas Filtri DP TRIO Sanic 20" oczyszcza wodę w trzech etapach przygotowując ją do bezpośredniego spożycia. Filtr można zamontować w kuchni pod zlewem lub w kotłowni (na cały dom). Posiada technologię Microban® i atest PZH.

99900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Szukasz wygodnego sposobu na doszlifowanie jakości wody spożywczej i chcesz, by pozostały w niej minerały? Oto świetne rozwiązanie! Dwuetapowy filtr kuchenny Ecoperla Profine POU 2! To produkt szczególnie polecany jako dopełnienie centralnej stacji uzdatniania wody. Z nim możesz liczyć na smaczną wodę do picia!

1,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Profine POU 3 to bardzo łatwy w montażu i nieprzysparzający problemów podczas serwisu filtr kuchenny. Brak zbiornika na magazynowanie wody oraz wymiary sprawiają, że wymaga minimum miejsca w szafce. W trakcie filtracji woda przepływa przez 3 wkłady, z czego jeden to membrana ultrafiltracyjna. To dobry sposób na uzyskanie smacznej wody, bez utraty występujących w niej minerałów.

1,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Puricom

Mineralna woda prosto z kranu? To możliwe dzięki zastosowaniu filtra z ultrafiltracją FT-Line 3. Urządzenie usuwa z wody zanieczyszczenia, ale nie pozbawia jej minerałów - wapnia i magnezu. Przefiltrowana woda z kranu jest smaczna i zdrowa.

68900 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nano to system nanofiltracji polskiej marki, zmniejszający stopień twardości wody oraz wskaźnik TDS. Odrzut wody do kanalizacji jest o wiele mniejszy dzięki wydajnej membranie nanofiltracyjnej 90 GPD.

1,49000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Odwrócona osmoza Aquaphor RO-101S Morion to propozycja na źródło własnej wody pitnej w domu lub mieszkaniu. Ten filtr kuchenny charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i uzdatnia wodę na czterech etapach. Własna odwrócona osmoza to dobre zastępstwo wody butelkowanej!

1,19000 PLN
+
Brak w magazynie
Producent: Aquafilter

Własny filtr kuchenny pozwala na korzystanie bez ograniczeń ze smacznej i bezpiecznej wody. To sposób na eliminację dużej ilości odpadów w postaci plastikowych butelek. Jedną z propozycji stanowi odwrócona osmoza Aquaphor RO-70S.

89900 PLN
W magazynie
Producent: Atlas Filtri

Atlas Filtri OASIS Sanic to najwyższej jakości system odwróconej osmozy włoskiego producenta Atlas Filtri. Urządzenie pokryte jest powłoką bakteriostatyczną Microban, która zapewnia maksymalnie higieniczną i bezpieczną filtrację wody. System wydajnie filtruje wodę w sześciu etapach.

1,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Revo to nietuzinkowa odwrócona osmoza, naszpikowana nowoczesnymi rozwiązaniami! Dzięki nim możesz korzystać z tego urządzenia bezpiecznie i komfortowo. Ten filtr kuchenny sam przypomina o potrzebie wymiany wkładów i kontroluje jakość wody! To produkt dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i luksusu w oczyszczaniu wody!

4,49000 PLN
+
Brak w magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Rosa to system odwróconej osmozy polskiej marki, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. W procesie filtracji woda pozbawiana jest m.in. chloru, bakterii, wirusów, mikroplastików i metali ciężkich. Zyskuje właściwości wody alkalicznej i jest bogata w dużą ilość magnezu. System spodoba się każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie, a do tego pić wodę najlepszej jakości.

1,69000 PLN
Brak w magazynie
Producent: Puricom

Odwrócona osmoza przetestowana przez blogerki kulinarne. Filtr oczyszcza wodę w pięciu stopniach. Całkowicie usuwa kamień, chlor i inne zanieczyszczenia z wody. Stelaż ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

79900 PLN