Ultrafiltracja

Ultrafiltracja, zwana także filtracją molekularną, to proces oczyszczania wody pitnej przy użyciu filtra z membraną kapilarną. Proces cechuje się wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, a także bakterii i wirusów, jednocześnie nie pozbawiając wody cennych dla zdrowia minerałów, takich jak wapń i magnez.

Filtry wykorzystujące technologię ultrafiltracji polecane są przede wszystkim użytkownikom pragnącym cieszyć się oczyszczoną wodą przeznaczoną do bezpośredniego spożycia lub gotowania, nasyconą drogocennymi dla zdrowia minerałami.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 689PLN
  • 1390PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Ecoperla

Szukasz wygodnego sposobu na doszlifowanie jakości wody spożywczej i chcesz, by pozostały w niej minerały? Oto świetne rozwiązanie! Dwuetapowy filtr kuchenny Ecoperla Profine POU 2! To produkt szczególnie polecany jako dopełnienie centralnej stacji uzdatniania wody. Z nim możesz liczyć na smaczną wodę do picia!

1,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Profine POU 3 to bardzo łatwy w montażu i nieprzysparzający problemów podczas serwisu filtr kuchenny. Brak zbiornika na magazynowanie wody oraz wymiary sprawiają, że wymaga minimum miejsca w szafce. W trakcie filtracji woda przepływa przez 3 wkłady, z czego jeden to membrana ultrafiltracyjna. To dobry sposób na uzyskanie smacznej wody, bez utraty występujących w niej minerałów.

1,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Puricom

Mineralna woda prosto z kranu? To możliwe dzięki zastosowaniu filtra z ultrafiltracją FT-Line 3. Urządzenie usuwa z wody zanieczyszczenia, ale nie pozbawia jej minerałów - wapnia i magnezu. Przefiltrowana woda z kranu jest smaczna i zdrowa.

68900 PLN