Kolumny filtracyjne

Kolumny filtracyjne to skuteczne rozwiązanie przystosowane do standardowej, mechanicznej filtracji wody. Usuwają mętność i duże zanieczyszczenia. Urządzenia gwarantują wydajną pracę, będąc jednocześnie jednymi z najbardziej ekonomicznych sposobów uzdatniania wody.

Kolumny filtracyjne przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i rozwiązań przemysłowych. Pojemność butli i objętość złoża uzależniona jest od stopnia mętności wody i jej przeciętnego zużycia.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 1590PLN
  • 1890PLN

PLN  –  PLN

Sidebar Subcategories Sidebar Subcategories

W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, które są fantastyczną alternatywą dla standardowych filtrów mechanicznych. Urządzenia są tanie w eksploatacji i pozbywają się z wody taki zanieczyszczeń jak: piasek, muł, zawiesiny, mętność. Ecoperla Sedimentower L składa się z butli ze złożem o pojemności 40 litrów oraz manualnej głowicy TR MAN.

1,89000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, które są fantastyczną alternatywą dla standardowych filtrów mechanicznych. Urządzenia są tanie w eksploatacji i pozbywają się z wody taki zanieczyszczeń jak: piasek, muł, zawiesiny, mętność. Ecoperla Sedimentower M składa się z butli ze złożem o pojemności 35 litrów oraz manualnej głowicy TR MAN.

1,69000 PLN
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Sedimentower to seria kolumn filtracyjnych polskiej marki, które są fantastyczną alternatywą dla standardowych filtrów mechanicznych. Urządzenia są tanie w eksploatacji i pozbywają się z wody taki zanieczyszczeń jak: piasek, muł, zawiesiny, mętność. Ecoperla Sedimentower S składa się z butli ze złożem o pojemności 25 litrów oraz manualnej głowicy TR MAN.

1,59000 PLN