Dezynfekcja

Produkty do dezynfekcji odwróconej osmozy oraz preparaty do oczyszczania złoża w zmiękczaczach wody. Regularne stosowanie środków chemicznych wydłuża żywotność i sprawność urządzeń.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 19PLN
  • 90PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Antidotum to granulat przeznaczony do usuwania z żywicy jonowymiennej metali ciężkich, w tym żelaza, opracowany przez ekspertów polskiej marki Ecoperla. Dzięki niemu, profilaktyczny serwis zmiękczacza wody będzie prosty, wygodny i szybki, a żywotność złoża dłuższa.

2500 PLN
+
W magazynie
Producent: Puricom

Proszek do rocznego serwisu zmiękczacza wody. Usuwa zanieczyszczenia z powierzchni złoża poprawiając skuteczność zmiękczania wody.

1900 PLN
+
W magazynie
Producent: Puricom

Profesjonalny preparat do dezynfekcji systemów odwróconej osmozy. Koncentrat umożliwia łatwą i szybką sterylizacje filtra. Buteleczka ma 120 ml.

4900 PLN
+
W magazynie

Tabletki do rocznej dezynfekcji systemu odwróconej osmozy. W zestawie znajdują się 4 tabletki. Gwarantujemy dokładną dezynfekcję filtra.

2900 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Oryginalny wkład dezynfekujący polskiej marki, przeznaczony do systemu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero. Jego zastosowanie zapewnia bezpieczeństwo oraz zachowanie najwyższej higieny podczas codziennego użytkowania tego filtra kuchennego.

9000 PLN
+