Złoża odmanganiające

Usuwają z wody mangan. Często stosuje się je w mieszance ze złożami odżelaziającymi. Mają właściwości katalityczne przez co bez trudu redukują zbędne związki manganu z wody.

Filtry
  • Cena
  • 18PLN
  • 355PLN

PLN  –  PLN

W magazynie

Złoże Birm do usuwania (przede wszystkim) żelaza. Uzdatniania wodę bez środków chemicznych. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

1800 PLN
+
W magazynie

Złoże Birm do usuwania (przede wszystkim) żelaza. Uzdatniania wodę bez środków chemicznych. Cena za worek o objętości 28,3 litra.

35500 PLN
+
W magazynie

Złoże Defeman o bardzo wysokiej skuteczności do usuwania żelaza i manganu. Działa bez użycia środków chemicznych. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

3000 PLN
+
W magazynie

Złoże Defeman o bardzo wysokiej skuteczności do usuwania żelaza i manganu. Działa bez użycia środków chemicznych. Cena za worek o objętości 12,5 litra.

31400 PLN
+
Brak w magazynie

Złoże Greensand Plus usuwa żelazo, mangan i siarkowodów. Działa ze zbiornikami hydroforowymi. Regeneruje się nadmanganianem potasu. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

2300 PLN
Brak w magazynie

Złoże Greensand Plus usuwa żelazo, mangan i siarkowodów. Działa ze zbiornikami hydroforowymi. Regeneruje się nadmanganianem potasu. Cena za worek o objętości 14,1 litra.

23500 PLN