Odwrócona osmoza

Odwrócona osmoza to najczęściej wybierana metoda filtracji wody przeznaczonej do spożycia. Kompaktowe urządzenia - montowane najczęściej w szafce pod zlewem - dają użytkownikowi gwarancję skutecznego i dokładnego oczyszczenia wody pitnej, w tym samym momencie nadając jej właściwości alkaliczne.

Wszystkie filtry osmotyczne dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się nowoczesną technologią, wydajną membraną osmotyczną i najwyższym stopniem trwałości obudowy.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 799PLN
  • 4490PLN

PLN  –  PLN

W magazynie
Producent: Aquaphor

Odwrócona osmoza Aquaphor RO-101S Morion to propozycja na źródło własnej wody pitnej w domu lub mieszkaniu. Ten filtr kuchenny charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i uzdatnia wodę na czterech etapach. Własna odwrócona osmoza to dobre zastępstwo wody butelkowanej!

1,19000 PLN
+
Brak w magazynie
Producent: Aquafilter

Własny filtr kuchenny pozwala na korzystanie bez ograniczeń ze smacznej i bezpiecznej wody. To sposób na eliminację dużej ilości odpadów w postaci plastikowych butelek. Jedną z propozycji stanowi odwrócona osmoza Aquaphor RO-70S.

89900 PLN
W magazynie
Producent: Atlas Filtri

Atlas Filtri OASIS Sanic to najwyższej jakości system odwróconej osmozy włoskiego producenta Atlas Filtri. Urządzenie pokryte jest powłoką bakteriostatyczną Microban, która zapewnia maksymalnie higieniczną i bezpieczną filtrację wody. System wydajnie filtruje wodę w sześciu etapach.

1,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Revo to nietuzinkowa odwrócona osmoza, naszpikowana nowoczesnymi rozwiązaniami! Dzięki nim możesz korzystać z tego urządzenia bezpiecznie i komfortowo. Ten filtr kuchenny sam przypomina o potrzebie wymiany wkładów i kontroluje jakość wody! To produkt dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i luksusu w oczyszczaniu wody!

4,49000 PLN
+
Brak w magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Rosa to system odwróconej osmozy polskiej marki, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. W procesie filtracji woda pozbawiana jest m.in. chloru, bakterii, wirusów, mikroplastików i metali ciężkich. Zyskuje właściwości wody alkalicznej i jest bogata w dużą ilość magnezu. System spodoba się każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie, a do tego pić wodę najlepszej jakości.

1,69000 PLN
Brak w magazynie
Producent: Puricom

Odwrócona osmoza przetestowana przez blogerki kulinarne. Filtr oczyszcza wodę w pięciu stopniach. Całkowicie usuwa kamień, chlor i inne zanieczyszczenia z wody. Stelaż ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

79900 PLN