Usuwanie azotanów

Urządzenia przeznaczone do usuwania azotanów, występujących najczęściej w wodzie pochodzącej z ujęć głębinowych. Azotany, jako jedna z najgroźniejszych dla ludzkiego zdrowia substancji, wymagają zastosowania najbardziej zaawansowanych systemów uzdatniania wody.

Problem azotanów występujących w wodzie dotyczy najczęściej gospodarstw zlokalizowanych na terenach wiejskich. Urządzenia dobierane są indywidualnie na podstawie wyników analizy wody.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 6190PLN
  • 7790PLN

PLN  –  PLN

Sidebar Subcategories Sidebar Subcategories

W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower L składa się z butli ze złożem o pojemności 50 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

7,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower M składa się z butli ze złożem o pojemności 35 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

6,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower S składa się z butli ze złożem o pojemności 25 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

6,19000 PLN
+