Wkłady liniowe

Wkłady liniowe najczęściej instalowane są w kuchennych filtrach umiejscowionych w szafce pod zlewem (przede wszystkim systemy odwróconej osmozy), a także w dystrybutorach wody, niektórych modelach lodówek i akwarystyce. Cechują się niewielkim rozmiarem i wysoką wydajnością, najczęściej montowane na szybkozłączkach.

Liniowe wkłady filtracyjne przeznaczone są przede wszystkim do użytku domowego, spełniając funkcję filtracji końcowej, np. w kuchennych systemach odwróconej osmozy.

Filtry
  • Cena
  • Producent
  • 14PLN
  • 309PLN

PLN  –  PLN

Wkład liniowy bioceramiczny Aquafilter AIFIR2000 -5%
W magazynie
Producent: Aquafilter

Liniowy wkład jonizujący do systemów odwróconej osmozy. Zmniejsza klastry wody, dzięki temu organizm szybciej się nawadnia, a tokosyny szybciej są wydalane.

7500 PLN 7900 PLN
+
Wkład liniowy jonizujący Aquafilter AIFIR-200 -10%
Brak w magazynie
Producent: Aquafilter

Liniowy wkład jonizujący, który mineralizuje oraz alkalizuje wodę nadając jej zdrowotnych właściwości. Podnosi pH wody oraz obniża ORP do -100mV.

8900 PLN 9900 PLN
W magazynie
Producent: Aquafilter

Liniowy wkład mechaniczny do systemów odwróconej osmozy i dystrybutorów wody. Usuwa zanieczyszczenia sedymentacyjne.

1400 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquafilter

Liniowy wkład mineralizujący do systemów odwróconej osmozy. Dodaje do przefiltrowanej wody wartościowe pierwiastki - wapń, magnez, sód i potas.

3990 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquafilter

Liniowy wkład węglowy do systemów odwróconej osmozy, dystrybutorów wody i lodówek. Pochłania chlor, poprawia smak i zapach wody.

1600 PLN
+
W magazynie
Producent: Puricom

Liniowy wkład węglowy z łupin orzechów kokosowych. Instaluje się go najczęściej w systemach osmotycznych. Poprawia smak i zapach wody.

2600 PLN
+
W magazynie
Producent: Puricom

Liniowy wkład węglowy impregnowany srebrem. Instaluje się go najczęściej w systemach osmotycznych. Poprawia smak i zapach wody.

5900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquafilter

Liniowy wkład zmiękczający do filtrów kuchennych i zastosowań akwarystycznych. Redukuje twardość wody.

2800 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Innowacyjny wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla polecany jest osobom, które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Doskonały do zastosowania w systemach odwróconej osmozy, nanofiltracji czy ultrafiltracji.

30900 PLN
+