Złoża odżelaziające

Usuwają z wody nadmierną ilość związką żelaza oraz znacząco obniżają zawarte w wodzie związki manganu. Złoża działają katalitycznie.

Filtry
  • Cena
  • 9PLN
  • 355PLN

PLN  –  PLN

W magazynie

Złoże Birm do usuwania (przede wszystkim) żelaza. Uzdatniania wodę bez środków chemicznych. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

1800 PLN
+
W magazynie

Złoże Birm do usuwania (przede wszystkim) żelaza. Uzdatniania wodę bez środków chemicznych. Cena za worek o objętości 28,3 litra.

35500 PLN
+
W magazynie

Złoże Defeman o bardzo wysokiej skuteczności do usuwania żelaza i manganu. Działa bez użycia środków chemicznych. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

3000 PLN
+
W magazynie

Złoże Defeman o bardzo wysokiej skuteczności do usuwania żelaza i manganu. Działa bez użycia środków chemicznych. Cena za worek o objętości 12,5 litra.

31400 PLN
+
Brak w magazynie

Złoże Greensand Plus usuwa żelazo, mangan i siarkowodów. Działa ze zbiornikami hydroforowymi. Regeneruje się nadmanganianem potasu. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

2300 PLN
Brak w magazynie

Złoże Greensand Plus usuwa żelazo, mangan i siarkowodów. Działa ze zbiornikami hydroforowymi. Regeneruje się nadmanganianem potasu. Cena za worek o objętości 14,1 litra.

23500 PLN
W magazynie

Złoże Ironit (nowa wersja złoża Klarsanit) usuwa z wody żelazo i część manganu. Cena za opakowanie o objętości 1 litra.

900 PLN
+
W magazynie

Złoże Ironit (nowa wersja złoża Klarsanit) usuwa z wody żelazo i część manganu. Cena za worek o objętości 15 litrów.

13000 PLN
+