Filtr Atlas Filtri Hydra Hot

Brak w magazynie
0.00
(0 Opinia) Napisz recenzję
Producent: Atlas Filtri
42500 PLN

Atlas Filtri Hydra Hot to filtr mechaniczny do wody gorącej. Produkt ten posiada system do bezobsługowej regeneracji wkładów filtracyjnych. W obudowie zamontowany jest wkład RAH HOT ze stali nierdzewnej o dokładności 90 mikronów.

 • Dane techniczne
+
Filtr Atlas Filtri Hydra Hot
Brak w magazynie
0.00
(0 Opinia) Napisz recenzję

Opis

Jeżeli szukasz profesjonalnego urządzenia do filtrowania wody ciepłej (do 80°C) to Hydra Hot jest dla Ciebie stworzona. Filtr montuje się na rurach instalacji wodnej. Nadaje się do zastosowania w domu i w przemyśle. Uzdatnia wodę z zanieczyszczeń "stałych", takich jak piasek, rdza, osad.

Dokładność filtracji

W obudowie filtra znajdziesz wkład ze stali nierdzewnej RAH HOT - o dokładności 90 mikronów. Wkład jest odporny na wysokie temperatury i można go wielokrotnie płukać. Rzadsza wymiana wkładów to zaoszczędzone pieniądze.

Dwa etapy filtracji

Filtr Atlas Filtri Hydra HOT stosuje się najczęściej jako pierwszy stopień filtracji mechanicznej. Jeżeli chcesz dokładniej (niż 90 mikronów) doczyścić wodę, to powinieneś za Hydrą zainstalować obudowę z wkładem o dużej dokładności (np. 10 mikronów).

Jeżeli od razu zainstalujemy obudowę z wkładem o wysokiej dokładności to istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko trzeba będzie go wymienić. Osady odłożą się na powierzchni wkładu i zmniejszy się ciśnienie w instalacji wodnej.

Płukanie wkładu za darmo

Klosz filtra Atlas FIltri Hydra Hot daje Ci możliwość prostej regeneracji wkładu. Wystarczy przekręcić zawór kulowy. Szlam z powierzchni wkładu przechodzi przez lejek i trafia do kanalizacji.

Automat do płukania wkładu

Do serii Hydra można dokupić specjalny dodatek, który w pełni automatyzuje czynności związane z regeneracją wkładów. Automat do płukania wkładu dostępny jest w naszym sklepie.

Akcesoria

Do filtrów Atlas Filtri Hydra Hot dodajemy za darmo klucz ułatwiający odkręcanie klosza oraz uchwyt umożliwiający stabilne przymocowanie obudowy do ściany.

Video

Opinie

Average Star Rating:
0.00 (0 Opinia Suma)
 • 5 star
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
Have you used the product?
Tell us something about it and help others make the right decision
Show reviews with:
5 star (0 Opinia)
4 stars (0 Opinia)
3 stars (0 Opinia)
2 stars (0 Opinia)
1 star (0 Opinia)

Nie znaleziono opinii

Może Cię zainteresować także