Tres

Logo Tres

TRES jest przedsiębiorstwem, które od początku swojej działalności jest nastawione na produkcję baterii łazienkowych oraz kuchennych. Oficjalny rok założenia firmy to 1968. Obecnie oferta obejmuje również panele z hydromasażem, akcesoria łazienkowe, a także stały dostęp do wszystkich niezbędnych części zamiennych. Główna fabryka TRES położona jest w Hiszpanii, jednak firma posiada wiele małych filii na terenie całej Europy. W produkcji znajduje się niemal 3 tysiące modeli baterii kuchennych i łazienkowych.

Wśród produktów firmy TRES można znaleźć baterie umożliwiające jednoczesny pobór wody z sieci oraz pobór wody uzdatnionej przez filtr kuchenny. Baterie TRES są doceniane za nowoczesny design oraz świetną jakość stosowanych w produkcji tworzyw.

W magazynie
Producent: Tres

Bateria trójdrożna Top-Tres Ecosmosis przeznaczona do poboru wody surowej zimnej i ciepłej oraz filtrowanej. Posiada wbudowany perlator. W całości pokryta chromem.

1,07700 PLN
+
W magazynie
Producent: Tres

Trójdrożna stojąca bateria zlewozmywakowa Top-Tres 162456 to niezwykle estetyczny, ale przede wszystkim komfortowy sposób na pobór wody nie tylko surowej, ale również filtrowanej. Wbudowany perlator gwarantuje mniejsze zużycie wody. Bateria jest w całości pokryta chromem.

1,21700 PLN
+