Kompaktowe zmiękczacze wody to idealna propozycja dla budynków mieszkalnych i lokali handlowo-usługowych o ograniczonej powierzchni. Wydajny zmiękczacz wody zamknięty w niewielkiej obudowie o dodatkowych walorach estetycznych. Zróżnicowane pojemności butli na złoże pozwalają dostosować wielkość urządzenia do swoich potrzeb.

Kompaktowe zmiękczacze charakteryzuje wyjątkowo prosty proces montażu i intuicyjna obsługa urządzenia. Z tego powodu polecane są nawet najbardziej niedoświadczonym użytkownikom.

Filtry
  • Cena
  • Producent (1)
  • 3190PLN
  • 6190PLN

PLN  –  PLN

Producent: Ecoperla (11)
W magazynie
Producent: Ecoperla

Kompaktowy sposób na zapewnienie sobie miękkiej wody w domu? Ze zmiękczaczem wody Ecoperla Slimline 14 to nic trudnego! Ten model jest dedykowany nawet mieszkaniom w budynkach wielorodzinnych. Sterowanie poprzez WiFi sprawia, że to naprawdę nowoczesna propozycja!

4,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody o najwyższym standardzie. Urządzenia są tworzone przy współpracy z gigantem branży uzdatniania wody – Pentair. Niezwykłym udogodnieniem jest możliwość sterowania zmiękczaczem wody poprzez WiFi.

4,99000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Przygotujcie się na w pełni nowoczesne i wygodne zmiękczanie wody w domu! Ecoperla Slimline 24 łączy w sobie trwałość, komfort, ekonomiczność i nowoczesność. Tym urządzeniem możesz sterować poprzez smartfon lub tablet dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Oto rozwiązanie do inteligentnego domu!

5,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

W Twoim mieszkaniu również możesz liczyć na miękką wodę! Korzystanie z niej znacznie ułatwia codzienne obowiązki domowe i zapewnia oszczędności! Sposób na zagwarantowanie stałego dostępu do miękkiej wody? Solidny i niezawodny zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 12!

4,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Softcab 25 to propozycja na wydajne zmiękczanie wody od polskiej marki Ecoperla. Obudowa zintegrowana z głowicą sterującą, Ecoperla Perfect System, monosferyczna żywica jonowymienna i 10 lat gwarancji to nie wszystkie zalety kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Softcab 25.

5,09000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Zmiękczacz wody to już podstawowe wyposażenie niemal każdego nowoczesnego domu. To urządzenie przynosi szczególny komfort w przypadku dużych rodzin, gdzie woda niezbędna jest w większych ilościach do wielu zadań. Zapewnić ją może Ecoperla Softcab 35, który jest objęty aż 10-letnią gwarancją!

5,39000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro! Ecoperla Toro 24 to kompaktowy, nowoczesny zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla. Komponenty urządzenia zapewniają wydajną, oszczędną i bezawaryjną pracę urządzenia. Higieniczna konstrukcja zapewnia łatwy montaż i bezproblemową obsługę zmiękczacza wody.

3,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro! Ecoperla Toro 35 to kompaktowy, nowoczesny zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla. Model z 35 litrami najwyższej jakości złoża zapewnia wydajną, oszczędną i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzięki dużej ilości złoża, zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 poradzi sobie nawet z bardzo twardą wodą, przy jednoczesnych niskich kosztach eksploatacji.

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Vita 12 to kompaktowy zmiękczacz wody, który świetnie sprawdzi się w mieszkaniach oraz niedużych gospodarstwach domowych. To urządzenie produkowane na terenie Europy z wysokiej klasy komponentów od producentów takich jak Clack. Dzięki niemu miękką wodę można uzyskać łatwo, tanio i wygodnie!

3,69000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Poszukujesz solidnego sposobu w dobrej cenie, aby skutecznie i raz na zawsze pozbyć się problemu twardej wody w domu? Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Vita 25 jest idealną propozycją! To urządzenie powstało z myślą o osobach, które nie dysponują zbyt dużą ilością miejsca na montaż. Wąski kabinet, funkcjonalny układ, świetne komponenty, Ecoperla Perfect System tworzą wspólnie produkt, który nie zawiedzie przez długie lata.

4,29000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero to rewolucyjne urządzenie polskiej marki Ecoperla. Teraz możesz nie tylko zmiękczać wodę, ale też jednocześnie poprawić jej właściwości fizyczne, jak smak i zapach. Ecoperla Hero zapewnia miękką wodę do użytku w całym gospodarstwie domowym i wysokiej jakości, smaczną wodę do picia.

6,19000 PLN
+