Domowe urządzenia przystosowane do usuwania groźnych azotanów, występujących najczęściej w wodzie pochodzącej z ujęć głębinowych. Azotany należące do jednej z najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego substancji wymagają zastosowania najbardziej zaawansowanych systemów uzdatniania wody.

Domowe rozwiązania z kategorii usuwania azotanów od swoich przemysłowych odpowiedników odróżnia wyłącznie pojemność butli na złoże. Profesjonalna technologia gwarantuje szybkie i skuteczne uzdatnienie wody.

Filtry
  • Cena
  • Producent (1)
  • 6190PLN
  • 7790PLN

PLN  –  PLN

Producent: Ecoperla (3)

Sidebar Subcategories Sidebar Subcategories

W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower L składa się z butli ze złożem o pojemności 50 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

7,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower M składa się z butli ze złożem o pojemności 35 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

6,79000 PLN
+
W magazynie
Producent: Ecoperla

Ecoperla Nitratower to seria stacji uzdatniania wody polskiej marki, które skutecznie pozbywają się azotanów z wody. System Ecoperla Nitratower S składa się z butli ze złożem o pojemności 25 litrów oraz automatycznej głowicy sterującej.

6,19000 PLN
+