Ecoperla - marka premium systemów uzdatniania wody

Ecoperla - marka premium systemów uzdatniania wody

Bartłomiej Michałowicz
18/01/2017
6

Eksperci z branży nie mają wątpliwości. Rok 2017 będzie należał do marki Ecoperla. To nowoczesna linia urządzeń do filtracji wody, która powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Produkty tej marki to piękno i funkcjonalność w najlepszej możliwej postaci. Jedno jest pewne - takiej marki urządzeń do filtracji wody jeszcze w Polsce nie było!

Jak powstała polska marka Ecoperla?

Ecoperla jest polską marką, stworzoną przez polską firmę, działającą w branży uzdatniania wody już od wielu lat. Nad poszczególnymi seriami pracowali najlepsi, doświadczeni specjaliści, którzy z urządzeniami do uzdatniania wody mają do czynienia na co dzień, dostrzegają potrzeby rynku i jakich rozwiązań wymaga dzisiejszy odbiorca. Wszystkie produkty marki Ecoperla są dedykowane gospodarstwom domowym. Powstają na terenie Europy, a ich produkcja i dobór były poprzedzane nie tylko licznymi testami, ale i konsultacjami. W taki sposób powstały wydajne urządzenia o nietuzinkowym designie, odpowiadające oczekiwaniom. Każdy z nich jest wyjątkowy, ale wszystkie łączy: innowacyjność, funkcjonalność, nowoczesna estetyka i minimalne koszty utrzymania.

Produkty Ecoperla - nie ma na nie mocnych na polskim rynku

Wszystkie produkty marki Ecoperla cechuje wysoce atrakcyjny design, wysoka jakość wykonania, markowe podzespoły oraz co ważne z punktu widzenia użytkownika, atrakcyjne warunki gwarancyjne.

Ecoperla oferuje swoim klientom bogatą gamę produktów do uzdatniania wody w warunkach domowych:

 • odwrócona osmoza Ecoperla Rosa
 • odwrócona osmoza Ecoperla Revo
 • ultrafiltracja Ecoperla Profine POU
 • seria kompaktowych i ekonomicznych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro
 • seria nowoczesnych i tanich w eksploatacji zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline
 • stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab
 • kompaktowy zmiękczacz wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero

Poza tym Ecoperla może pochwalić się wprowadzeniem urządzeń z serii Tower. To specjalne butle filtracyjne. Każdy z produktów serii Tower odpowiada za usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń. Mianowicie:

 • Kolumny filtracyjne Sedimentower odpowiadają za filtrację mechaniczną z wody. Usuwają z wody zawiesiny stałe np. piasek, rdzę, korozję, szlam
 • Kolumny węglowe Carbotower zasypane węglem aktywnym poprawiają zapach i barwę wody. Z powodzeniem usuwają nieprzyjemny zapach chloru, siarkowodoru i innych substancji lotnych rozpuszczonych w wodzie
 • Dwuczęściowe zmiękczacze Softower skutecznie likwidują wysokie stężenie węglanu wapnia w wodzie, które jest bezpośrednią przyczyną powstawania kamienia kotłowego i osadów. Miękka woda zmniejsza koszty ogrzewania, wydłuża żywotność sprzętu AGD
 • Stacje wielofunkcje Multitower to tzw. rozwiązanie 5 w 1. Zastosowanie specjalnego złoża o niezwykle szerokich właściwościach pozwala na usunięcie aż kilku rodzajów zanieczyszczeń z wody jednocześnie (bez konieczności stosowania kilku szeregowych systemów)
 • Odżelaziacze Ironitower świetnie sprawdzają się jako system do usuwania z wody nadmiernych, często szkodliwych dla zdrowia pokładów żelaza. To właśnie żelazo odpowiada za nieprzyjemny zapach, metaliczny posmak wody i rdzawe osady
 • Ecoperla Sanitower to nic innego jak popularne dotąd odżelaziaczo – odmanganiacze. Usuwają z wody zarówno żelazo jak i mangan. Zastosowana mieszanka złóż filtracyjnych w połączeniu z głowicą działającą w cyklu czasowym daje błyskawiczne efekty
 • Usuwanie azotanów Nitratower to urządzenia, które powstały jako odpowiedź na oczekiwania rynku i użytkowników. Wykorzystywane przede wszystkim na terenach rolniczych oraz do wód studziennych gdzie woda zanieczyszczona jest azotanami a które spędzały sen z powiek wielu osobom
 • Ecoperla Oxytower to odżelaziacz i odmanganiacz wody z wbudowaną komorą sprężonego powietrza. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie działać z hydroforem membranowym, a przy tym zajmuje naprawdę mało miejsca

Ecoperla to nie tylko piękno - to również najwyższa jakość

Piękno czystej wody - to motto i motyw przewodni całej marki. Należy jednak pamiętać, że to co wyróżnia produkty tej marki na tle konkurencji to bezawaryjność, skuteczność i niskie koszty eksploatacji.

Urządzenia powstały we współpracy marki z "największymi świata uzdatniania wody" m.in.: Clack, Pentair, Filmtec, Lanxess. Dedykowane są one zarówno do osób, które korzystają z wody wodociągowej jak i użytkowników własnych, przydomowych ujęć - studni głębinowych.

Osiągi techniczne, komponenty z których te urządzenia są zbudowane oraz stosunek jakości do ceny mówi sam za siebie. To urządzenia z najwyższej półki.

Specjalnie opracowane systemy Ecoperla

Produkty polskiej marki Ecoperla posiadają coś, czego na próżno szukać u konkurencji Mowa tu o specjalnie opracowanych systemach, które wspomagają pracę i zapewniają bezpieczeństwo. Aby zadbać o niższe koszty eksploatacji i wyższy komfort użytkowania powstał Ecoperla Perfect System i Ecoperla Smart System. Pierwszy z nich jest dedykowany kompaktowym stacjom uzdatniania wody, natomiast drugi do wydajnej serii Ecoperla Tower. Oba dbają o pełną równowagę, minimalizują ryzyko wystąpienia awarii i sprawiają, że złoże nie ulegnie przedwczesnemu zużyciu.

Z kolei Ecoperla Security System to już system dedykowany filtrom kuchennym. Ten niewielki dodatek działa bez zastosowania prądu. Wykrywa wyciek w trakcie wystąpienia awarii i zamyka dopływ wody, by nie doszło do zalania kuchni. Proste i skuteczne rozwiązanie!

Aż 10 lat gwarancji na produkty Ecoperla!

Wybrane urządzenia polskiej marki Ecoperla są objęte długą gwarancją! To jedne z najlepszych warunków, jakie można uzyskać! Aż 10 lat gwarancji mówi samo za siebie i świadczy o wysokiej jakości i trwałości materiałów. Taki okres dotyczy miedzy innymi: serii Ecoperla Toro, Ecoperla Multicab, Ecoperla Hero, serii Ecoperla Tower.

Stały dostęp do części zamiennych

Eksperci marki Ecoperla pozostają do dyspozycji na każdym etapie użytkowania produktów marki. Można skorzystać z fachowej porady. Zaletą jest również stały dostęp do wszystkich niezbędnych akcesoriów, części zamiennych i dodatków. Zaplecze techniczne jest niebywale istotne.

Nie tylko produkty, ale i wiedza

Polska marka Ecoperla postanowiła podarować swoim odbiorcom nie tylko wysokiej klasy rozwiązania w uzdatnianiu wody, ale również wiedzę na ich temat. Ta jest serwowana w sposób zrozumiały, dynamiczny, a wszystkie informacje są sprawdzone. To wiedza merytoryczna na temat wody, problemów w niej występujących oraz metod oczyszczania. Poznaj wszystkie urządzenia i akcesoria marki oraz dowiedz się więcej o uzdatnianiu wody na oficjalnym kanale marki Ecoperla.

Komentarze

bardzo dobry kontakt z firmą, mam filtr kuchenny i kontaktowałem się z nimi w jednej sprawie technicznej - bardzo mili i pomocni ludzie
Niewiele moge powiedzieć, bo żadnego urządzenia jeszcze nie mam, ale marka wydaje się być solidna i profesjonalna. Poza tym czytam, że nie ma problemu z częściami zamiennymi, serwisem czy pełną gwarancją (utrzymanie gwarancji nie obejmuje serwisu, co jest częste w przypadku innych firm ;> ). Na pierwszy rzut oka dobra firma
Nie znam się na uzdatnianiu wody, jednak natknęłam się na tę markę przy okazji budowy domu, a dokładnie na ich kanał na Youtube. Planuję zakupić od nich zmiękczacz wody do nowego domu :)
Jako posiadacz Toro mogę powiedzieć, że ecoperla to solidna marka. Moi rodzice też posiadają Toro u siebie i żadnych problemów nie mieliśmy, nawet odjął nam wiele problemów. Pozdrawiam Ecoperle - Jakość, cena i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.
Od Ecoperli mamy zmiękczacz wody Ecoperla Toro, a rodzice mają odwróconą osmozę Ecoperla Rosa. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie widziałam nigdzie tak ładnych urządzeń do uzdatniania wody z tak ciekawymi funkcjami i dodatkami. Zdecydowanie marka Premium.
Zgadzam się, że cała seria produktów jest godna polecenia, na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak odwrócona osmoza Rosa. Jonizujący wkład Ecoperla Elixir to rewolucyjny produkt, którego na rynku brakowało od lat. Ecoperla Security System to dowód na to, że da się zaoferować niestandardowe rozwiązania, nie przesadzając przy okazji z polityką cenową.