Kompaktowe zmiękczacze wody to idealna propozycja dla budynków mieszkalnych i lokali handlowo-usługowych o ograniczonej powierzchni. Wydajny zmiękczacz wody zamknięty w niewielkiej obudowie o dodatkowych walorach estetycznych. Zróżnicowane pojemności butli na złoże pozwalają dostosować wielkość urządzenia do swoich potrzeb.

Kompaktowe zmiękczacze charakteryzuje wyjątkowo prosty proces montażu i intuicyjna obsługa urządzenia. Z tego powodu polecane są nawet najbardziej niedoświadczonym użytkownikom.

Filtry
  • Cena
  • Producent (1)
  • 2950PLN
  • 3600PLN

PLN  –  PLN

Producent: Aquaphor (3)
W magazynie
Producent: Aquaphor

O zaletach miękkiej wody przekonuje się coraz więcej osób. Wieści o mniejszym zużyciu detergentów oraz ochronie instalacji sanitarnych bardzo szybko się rozchodzą. Stąd rosnąca popularność najskuteczniejszego rozwiązania - centralnych zmiękczaczy wody. Aquaphor S1000 jest jedną z takich propozycji.

3,60000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Dłuższa żywotność sprzętu AGD, niższe zużycie detergentów do mycia i sprzątania, a także skuteczna ochrona instalacji sanitarnych to korzyści płynące z montażu centralnego zmiękczacza wody. Na rynku pojawił się właśnie kompaktowy i oszczędny Aquaphor S550. Sprawdź, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie!

2,95000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Twarda woda wyrządza wiele szkód na terenie całego gospodarstwa domowego. Dobrze dobrany zmiękczacz wody szybko wyeliminuje ten problem! Jedną z propozycji jest zmiękczacz wody Aquaphor S800 z 23 litrami złoża filtracyjnego. Jest prosty w montażu i nie zajmuje dużo miejsca.

3,40000 PLN
+