Referencje

Average Star Rating:
4.85 (13 Opinia Suma)
 • 5 star
  11
 • 4 stars
  2
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
Have you bought from our Store?
Tell us something about your experience here
Show reviews with:
3 stars (0 Opinia)
2 stars (0 Opinia)
1 star (0 Opinia)
Ostatnio właśnie polecałem tą stronkę sąsiadowi. Jak zobaczył zmiękczacz wody, który zakupiłem (z serii Ecoperla) to był w szoku. Tak się chłopak zainteresował, że sam postanowił zainwestować w podobny. Dobre produkty i usługi polecać trzeba.
Moim zdaniem mistrzostwo pod względem doradztwa. Bardzo zależało mi na tym, aby woda w moim domu była idealnie czysta i bezpieczna. Dostałem kilka propozycji zestawów filtracyjnych, które idealnie wpasowały się w moje oczekiwania. Ostatecznie zakupiłem filtr mechaniczny, zmiękczacz wody plus kolumnę węglową. Wszystko super się sprawdza.
Jak ktoś się nie zna na rzeczy, a potrzebuje kupić coś do filtracji wody w domu, to ZeStudni.pl jest idealnym miejscem. Ja akurat szukałam filtra kuchennego. Na stronie wszystko dokładnie opisane, przejrzyście podane dane techniczne. Super, że można poprosić o kontakt i dopytać.
Na ZeStudni.pl trafiłem, bo szukałem informacji o manganie w wodzie i sposobach usuwania. Szczerze to nie miałem o tym bladego pojęcia. Dużo się dowiedziałem i postanowiłem właśnie tu złożyć swoje zamówienie. Polecam, bo dobrze wiedzą jak dobrać produkt do warunków i potrzeb, a wysyłka jest szybka.
Bardzo kompetentni ludzie pracują w tym sklepie internetowym i z tego względu będę polecał. Moja sprawa nie była za prosta do rozwiązania, a jednak się udało. Pan poświęcił mi sporo czasu, zainteresowania i uwagi. Żeby wszędzie tak zwracano uwagę na potrzeby klienta, kupowanie byłoby jeszcze przyjemniejsze.
U mnie problem był taki, że nie potrzebowałem jednego urządzenia filtracyjnego, a kilku. W przypadku jednego produktu wybierasz, płacisz i dostajesz. Ja postanowiłem skontaktować się osobiście z prośbą o poradę. Nie zawiodłem się. Otrzymałem wszystkie niezbędne informacje, obsługa odpowiedziała na moje pytania i poszli mi bardzo na rękę. Same urządzenia wysokiej jakości, działają tak jak powinny.
Ogromny plus za bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu. Szybko i profesjonalnie odpowiadają na pytania. Jeśli chodzi o asortyment, to bez problemu znalazłam to, czego szukałam. Polecam.
Pełen profesjonalizm, bardzo szybka wysyłka produktów. Już drugi raz korzystam z usług tego sklepu internetowego i ponownie nie czuję się zawiedziony. Ceny też niczego sobie, czasem można trafić fajną promocję.
Kompletnie nie znam się na filtrach wody. Jak się kontaktowałam, to wiedziałam jedynie, że chcę coś na wysoki stopień twardości wody. Poczułam się zaopiekowana i wyedukowana : ) Pan bardzo cierpliwie wytłumaczył mi jakie mam możliwości, jak to działa i co się sprawdzi najlepiej. Bardzo dziękuję.
Na ten sklep internetowy trafiłem całkiem przypadkiem. Akurat szukałem informacji o żelazie w wodzie, bo u nas wyszedł taki problem. Postanowiłem się skontaktować z obsługą sklepu i dostałem bardzo profesjonalną poradę w zakresie doboru urządzenia do warunków instalacji. Polecam, widać, że tam pracują ludzie z dużą wiedzą.