Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP

Brak w magazynie
0.00
(0 Opinia) Napisz recenzję
Producent: Atlas Filtri
1,20000 PLN

Odwrócona osmoza włoskiego producenta Atlas Filtri to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy cenią sobie jakość i bezpieczeństwo. Jakość materiałów użytych przy produkcji systemu jest bardzo wysoka. Atlas Filtri OASIS DP efektywnie i higienicznie uzdatnia wodę w sześciu etapach.

 • Dane techniczne
+
Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP
Brak w magazynie
0.00
(0 Opinia) Napisz recenzję

Opis

Atlas Filtri OASIS DP to niezwykle wydajny i higieniczny system odwróconej osmozy włoskiego producenta Atlas Filtri. Najwyższej jakości filtr kuchenny przeznaczony jest do poprawy jakości wody przeznaczonej do spożycia. Podczas filtracji usuwane są z wody między innymi: chlor i pochodne, metale ciężkie, bakterie, wirusy, mikroplastiki oraz związki odpowiedzialne za nieodpowiedni smak i zapach wody. Dodatkowo system odwróconej osmozy wyposażony jest w wysokiej jakości mineralizator.

Stopnie filtracji

Atlas Filtri to włoski producent filtrów do wody. Jego domeną jest wysoka jakość produktów oraz prostota ich eksploatacji. Filtr Atlas Filtri OASIS DP składa się z trzech kloszy z wkładami wstępnymi, które oczyszczają wodę nawet z najmniejszych zanieczyszczeń mechanicznych, dodatkowo usuwając chlor i metale ciężkie. Na membranie osmotycznej zatrzymują się inne zanieczyszczenia oraz bakterie i wirusy, a na koniec wkład węglowy szlifuje smak i zapach wody, a mineralizator uzupełnia pierwiastki - magnez, wapń i potas.

Akcesoria

Każdy zestaw, który sprzedajemy jest kompletny i oryginalny. Pochodzi bezpośrednio z Włoch od producenta. Zawiera wszystkie uznane certyfikaty i atesty. W skład zestawu poza samym stelażem filtra wchodzi szereg niezbędnych do instalacji i późniejszej eksploatacji filtra akcesoriów.

Są to: wysokiej jakości wylewka, membrana osmotyczna o wydajności 50 GPD, zestaw wkładów filtracyjnych, zbiornik na wodę, klucze do filtrów i membrany. Całość wieńczy wyczerpująca instrukcja obsługi przygotowana bezpośrednio przez naszych technologów.

Zastosowanie

Odwrócona osmoza Atlas Filtri OASIS DP to filtr najnowszej generacji. Nie powstydziła by się go żadna domowa gospodyni. Na bazie tak doskonale oczyszczonej wody można przygotować przepyszne napoje i dania. Woda filtrowana przez filtr odwróconej osmozy nadaje się do bezpośredniego spożycia, jest wolna od zanieczyszczeń, smaczna i dostępna w każdym momencie.

Co znajdziesz w zestawie?

 • Odwróconą osmozę Atlas Filtri OASIS DP
 • Wkłady i akcesoria montażowe
 • Instrukcję w języku polskim

Opinie

Average Star Rating:
0.00 (0 Opinia Suma)
 • 5 star
  0
 • 4 stars
  0
 • 3 stars
  0
 • 2 stars
  0
 • 1 star
  0
Have you used the product?
Tell us something about it and help others make the right decision
Show reviews with:
5 star (0 Opinia)
4 stars (0 Opinia)
3 stars (0 Opinia)
2 stars (0 Opinia)
1 star (0 Opinia)

Nie znaleziono opinii

Może Cię zainteresować także