Aquaphor

Logo Aquaphor

Aquaphor to światowy producent urządzeń do uzdatniania wody. Swoją działalność firma rozpoczęła już na początku lat 90-tych. Obecnie posiada swoje zakłady produkcyjne między innymi w: Estonii, USA, Rosji, Izraelu, Chinach. Aquaphor zajmuje się produkcją rozwiązań w uzdatnianiu wody na cele indywidualne oraz komercyjne. Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się między innymi: dzbanki filtrujące, systemy odwróconej osmozy czy zmiękczacze wody.

Bardzo ważnym filarem działalności Aquaphor są badania oraz tworzenie i wprowadzanie własnych technologii. Firma chce oferować niepowtarzalne rozwiązania, w pełni wydajne i bezpieczne.

W magazynie
Producent: Aquaphor

Filtr Aquaphor Kryształ B ECO to sposób na doczyszczenie wody z kranu. Pozwala na uzyskanie smaku, zapachu i barwy dopasowanych do oczekiwań. Taka woda jest w stanie z powodzeniem zastąpić wodę z plastikowych butelek!

52900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Poszukujesz sposobu na ograniczanie plastikowych odpadów w domu? A może potrzebujesz bardziej wydajnego rozwiązania niż dzbanek filtrujący? Przyda Ci się filtr kuchenny! Propozycją jest Aquaphor Kryształ H – trzystopniowe urządzenie.

42900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Membrana osmotyczna Aquaphor RO-50S do filtrów osmotycznych Aquaphor o wydajności 190 litrów na dobę. Membran dedykowana dla modeli Aquaphor RO-70S i Aquaphor RO-101S Morion.

18900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Odwrócona osmoza Aquaphor RO-101S Morion to propozycja na źródło własnej wody pitnej w domu lub mieszkaniu. Ten filtr kuchenny charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i uzdatnia wodę na czterech etapach. Własna odwrócona osmoza to dobre zastępstwo wody butelkowanej!

1,19000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Wkład węglowo-mechaniczny Aquaphor K3 do prefiltracji w systemie odwróconej osmozy Aquaphor RO-70S.

4900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Komplet wkładów wymiennych do systemu odwróconej osmozy Aquaphor RO-101S Morion. Komplet obejmuje dwa wkłady wstępne (mechaniczny i węglowy).

9900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Roczny zestaw oryginalnych wkładów do odwróconej osmozy Aquaphor RO-101S Morion. W komplecie wkład mechaniczny, wkład węglowy oraz wkład węglowo-mineralizujący.

15900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Zestaw wkładów do Aquaphor Kryształ B ECO. Komplet zawiera wkład węglowo-mechaniczny, wkład z mikrofiltracją i wkład węglowy.

29000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Zestaw oryginalnych wkładów do Aquaphor Kryształ H. Komplet zawiera wkład węglowo-mechaniczny, wkład zmiękczający i wkład węglowy.

17400 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Komplet wkładów do systemu odwróconej osmozy Aquaphor RO-70S. Zestaw obejmuje oryginalne wkłady: wstępny (węglowo-mechaniczny) oraz końcowy (mineralizujący).

10900 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

O zaletach miękkiej wody przekonuje się coraz więcej osób. Wieści o mniejszym zużyciu detergentów oraz ochronie instalacji sanitarnych bardzo szybko się rozchodzą. Stąd rosnąca popularność najskuteczniejszego rozwiązania - centralnych zmiękczaczy wody. Aquaphor S1000 jest jedną z takich propozycji.

3,60000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Dłuższa żywotność sprzętu AGD, niższe zużycie detergentów do mycia i sprzątania, a także skuteczna ochrona instalacji sanitarnych to korzyści płynące z montażu centralnego zmiękczacza wody. Na rynku pojawił się właśnie kompaktowy i oszczędny Aquaphor S550. Sprawdź, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie!

2,95000 PLN
+
W magazynie
Producent: Aquaphor

Twarda woda wyrządza wiele szkód na terenie całego gospodarstwa domowego. Dobrze dobrany zmiękczacz wody szybko wyeliminuje ten problem! Jedną z propozycji jest zmiękczacz wody Aquaphor S800 z 23 litrami złoża filtracyjnego. Jest prosty w montażu i nie zajmuje dużo miejsca.

3,40000 PLN
+